راهنمای پرداخت با رمزارز

به دنیای ارزهای دیجیتال خوش آمدید!

این راهنما مخصوص افرادیست که آشنایی کمتری با رمزارزها و نحوه خرید با آنها را در ایران دارند.

تنها با صرف ۴ دقیقه و مشاهده کلیپ تصویری که در ادامه برای شما عزیزان تدارک دیده‌ایم، به سادگی و خیلی سریع می‌توانید پرداخت هزینه فرم های مربوطه را با رمزارز انجام داده و بدون نگرانی از امنیت و پیگیری تراکنش خود در ایران، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که این پرداخت‌ها در واقع بصورت امن و مجاز توسط کارت بانکی شما در شبکه بانکی ایران انجام می‌شود و جای هیچ نگرانی در محدودیت و یا انجام مراحل پرداخت نیست.

راهنمای ویدیویی:

.

نکات مهم :

در این راهنما، نحوه عضویت و خرید تتر از سایت WALLET.IR آموزش داده شد. در صورت تمایل به استفاده از دیگر صرافی ها، معمولا راهنمای خرید ارزدیجیتال در منوی راهنمای استفاده در سایت آنها موجود است.

در صورتی که ورود به سایت Wallet.ir به هر دلیل با مشکل مواجه بود از صرافی های دیگر استفاده کنید. برای ما هیچ تفاوتی ندارد.

 وبسایت‌های ایرانی معتبری هم‌چون, ok-ex , Wallex.ir, Abantether.com, Ramzinex.com  و … و همچنین صرافی های خارجی : بایننس و کوینکس و کوکوین و … نیز قابل استفاده هستند.

در صورت استفاده از سایت صرافی های دیگر پس از وارد کردن آدرس کیف پول ما، سایت صرافی ممکن است از شما بخواهد شبکه انتقال را انتخاب کنید، شبکه انتقال ما برای USDT ( تتر) ، به نام TRC20 یا در بعضی صرافی ها به نام TRX است. شبکه دیگری را انتخاب ننمایید.

برای پرداخت هزینه ها با ارزدیجیتال می بایست ابتدا در یکی از سایت های پیشنهادی یا هر صرافی رمزارز آنلاین دلخواه که خودتان با جستجوی عبارت «خرید تتر» در اینترنت می یابید، با استفاده از راهنمای موجود در همان سایت صرافی ها، عضو شده و پس از احراز هویت که معمولا در همه سایت های صرافی ها لازم است و در برخی ممکن است ۲۴ ساعت زمانبر باشد،  و اتصال حساب بانکی خود به اکانتتان، در آن سایت لاگین نمایید.

صرافی های معتبر زیادی در ایران این کار را برای شما به سادگی انجام می‌دهند. ما در این آموزش از وبسایت Wallet.ir استفاده کرده‌ایم که راحت‌ترین روش ممکن در خرید تِتِر بر بستر شبکه ترون TRC20 و با کمترین میزان کارمزد را آماده کرده است.

مهم:
در صورتی که روند خرید و زدن رمز ارز به آدرس کیف پول ما بیشتر از دو ساعت بطول بیانجامد و قادر به انجام تراکنش نباشید، صفحه مشخصات نمایش داده شده پس از پر کردن فرم را نبندید و همانجا بر روی دکمه «ایجاد کیف پول جدید»  زده که آدرس جدید کیف پول را به شما ارائه می نماید (هر آدرس کیف پول ارائه شونده از طرف ما فقط دو ساعت اعتبار دارد) با وارد کردن آدرس کیف پول جدید، روند پرداخت و انتقال رمز ارز به کیف پول ما را طبق روند ذکر شده در بالا به اتمام برسانید.

نکته :
در صورتی که مقدار رمز ارز جابجا شده، کمتر از مقدارتعیین شده منهای ۱ تتر کارمزد شبکه باشد، عملا ثبت نام و روند پرداختتان به درستی و با موقیت انجام نگرفته و از جانب سیستم قابل قبول نخواهد بود .لازم بذکر است همانطور که در فرم های ثبت نام هم ذکر شده، هزینه های ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

لینک های کمکی:

لینک سایت WALLET.IR (برای مشاهده روی لینک بزنید)

لینک سایت ok-ex.io (برای مشاهده روی لینک بزنید)

با تشکر

پرسش های متداول پرداخت با رمزارز

+  اگر برای احراز هویت در سایت صرافی، سیم کارت به ناممان نباشد، اشکالی ندارد با نام شخص دیگری احراز هویت کنیم و اکانت صرافی را به نام او بسازیم؟

جواب:‌ خیر، هیچ اشکالی ندارد. مهم فرمی است که برای ثبت نام در سایت ما و با نام و مشخصات خود پر می کنید. پس از پر کردن فرم، برای هر فرم یک آدرس کیف پول از طرف ما معرفی می گردد که در صورتی که از هر صرافی و یا هرشخصی (خود و یا دوستان و …) به آن آدرس والت، در مهلت تعیین شده (‌تا ۲ ساعت) مقدار تتِرِ خواسته شده زده شود، برای ما مشخص می شود که پرداخت فرم شما به درستی انجام شده است. ضمنا یک شماره پیگیری هم از طرف ما به شما ارائه می شود که آن را نیز برای نیاز احتمالی در آینده، جایی یادداشت نمایید.

♦♦♦♦♦

+  حتما باید از صرافی که به نام خود اکانت داریم و یا به عبارتی از اکانت رمزارزی که به نام خودمان است برای گلوری تتِر ارسال کنیم یا امکانش هست که از اکانت دیگران هم پرداخت انجام شود؟

جواب:‌ هیچ مهم نیست که از چه صرافی و یا چه اکانتی، مقدار تِتِرِ خواسته شده برای فرم ثبت نام و یا تست های گلوری ارسال شود. به هر حال به فرمی که مشخصات خود را در آن پر کرده اید تعلق دارد و پس از پرداخت، آن فرم در سیستم ما پرداختش به درستی انجام شده.  به یاد داشته باشید که برای فرم هر متقاضی،از طرف ما یک آدرس کیف پول(والت) مجزا ساخته و ارائه می شود که با پرداخت به آن، مشخص می شود که آن فرم مورد نظر پرداختش را انجام داده یاخیر.

♦♦♦♦♦

+  آیا بعد از پرداخت باید رسیدی چیزی از طرف صرافی برای شما ایمیل یا ارسال کنیم؟

جواب:‌ خیر،‌شما صرفا می بایست چند دقیقه بعد از پرداخت،‌به سایت گلوری و صفحه ای که مشخصات کیف پول و مقدار را برای پرداخت نشان می داد برگشته و بر روی دکمه «مبلغ را پرداخت کردم» بزنید تا وضعیت دکمه تغییر یافته و به صفحه دریافت رسید پرداخت منتقل شوید.