برخی از پرسش‌های بعد از قبولی در تست

خیر. برخی از افراد با توجه به سابقه کار (گویندگی) و تواناییِ تشخیص داده‌شده در نمونه صدای ارسالی، به‌طور مستقیم کارآموز یا گوینده گلوری می‌شوند و نیازی به گذراندن دوره آموزشی ندارند و یا شاید صرفاً گذراندن نیمی از دوره‌ها (بخش عملی) با متُد و استانداردهای ویژه گلوری به ایشان پیشنهاد شود.

پس از قبولی در مرحله دوم تست (تست عملی روی تصاویر) و پس از دوره آنلاین مقدماتی ۶ جلسه‌ای (و یا درصورت داشتن تجربه و مهارت کافی از قبل، بدون گذراندن دوره‌های آموزشی) بسته به میزان توانایی خود، مدتی را (حداقل تا ۸ ماه یا بیشتر، بسته به توانایی و پیشرفتتان) به‌عنوان کارآموز (بدون نیاز به پرداخت هزینه) در گلوری و در کنار استادان حرفه‌ای و صاحب‌سبک (‌مهرداد رئیسی و…) جهت تکمیل فرآیند آموزش و کسب تجربه و تمرین بیشتر در موارد بازی صدا (صداپیشگی و یادگیری تکنیک‌های منحصربه‌فرد گلوری در سینک و دوبلاژ) به‌منظور کسب درجه آمادگی لازم برای گویندگی و استفاده در آثار، به‌عنوان گوینده، خواهید گذراند. این روند به‌منظور کسب تجربه بیشتر شما و همچنین شناخت بیشتر گلوری نسبت به شما از لحاظ توانمندی‌ها و اخلاق و فرهنگ‌تان درنظرگرفته شده‌است تا در کنار تکمیل پروسه آموزشی‌تان، درصورت ممتاز بودن در انجام و ارسال تکالیف و داشتن انضباط کاری، بتوانید در نقش‌های کوتاه گویندگی کنید که البته همان‌طور که اشاره شد با درنظر گرفتن فاکتور مهم و اصلی گلوری در احترام به مخاطب با ارائه کار باکیفیت مطلوب، به‌کارگیری شما در آثار، فقط به میزان پیشرفت یا توانمندی‌تان در دوبلاژ آثار بستگی خواهد داشت و در غیر این‌صورت، با توجه به مسئولیت گلوری به‌عنوان یک نام محبوب در بین فارسی‌زبانان و ایرانیان، فقط از افراد توانمند، علاقه‌مند و فعال و کارآموزانی که سیر صعودی پیشرفت را طی نموده‌اند استفاده خواهد شد. از فاکتورهای مهم در پیشرفت و به‌کارگیری شما به‌عنوان گوینده در نقش‌های آثار مختلف، اخلاق خوب به‌عنوان یک هنرمند قابل‌حمایت و معرفی به مردم و توانایی شما در صداپیشگی به بهترین نحو است. پس از اتمام این دوره، میزان توانمندی و پیشرفت و یا حتی پسرفت شما در طول مدت تعیین‌شده بررسی می‌شود و ارتقاء درجه به‌عنوان عضو دائم و یا تقلیل درجه، تمدید مدت کارآموزی و یا حتی قطع همکاری را به‌دلایل مختلف رفتاری یا عدم علاقه و حضور و پیشرفت و… به‌همراه خواهد داشت. تمامی این موارد به‌دلیل حفظ کیفی آثار و تشویق گویندگان و کارآموزان به پیشرفت، تمرین و حفظ سطح کیفی مطلوب خود و داشتن اخلاق صحیح و انضباط است.

تفاوت شما به‌عنوان فرد قبول‌شده در مرحله اول تست گلوری با دیگر افراد، علاوه بر تخفیف ویژه ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی، در این است که آنها در صورت داشتن تمایل به حضور در گلوری باید پس از گذراندن دوره‌ها در تستی که شما قبول شده‌اید قبول بشوند تا وارد پروسه کارآموزی گلوری شوند و تا در آن تست قبول نشده‌اند به‌هیچ‌عنوان امکان حضور ندارند، ولی شما این مرحله را پشت سرگذاشته‌اید و جهت کسب مهارت‌های لازم به دوره‌های کارگاهی آنلاین معرفی می‌شوید و پس از اتمام دوره و کسب نمره قبولی (که معمولاً کار سختی نخواهد بود) به‌عنوان کارآموز (بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی) وارد گلوری خواهید شد.

خیر. قطعاً پیشنهاد ما، کارگاه‌های آموزشی آنلاین گلوری بعنوان مجموعه ای صاحب سبک و موفق است که تحت استانداردها و سیلابس تعیین‌شده ویژه گلوری و در راستای نیازهای‌تان برای ارتقاء سطح گویندگی شماست. شرکت‌کنندگان در دوره‌های آنلاین گلوری پس از اتمام دوره، مجاز به انجام تست دوم دوبلاژ روی تصویر (که برایشان رایگان است) بدون انجام مجدد تست اول خواهند بود.

از شروط ورود به گلوری، داشتن توانایی کافی در حس، اجرا و سینک دوبلاژ به‌عنوان یک صداپیشه و یا کسب نمره قبولی بعد از گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین (از لحاظ اخلاق و توانمندی و آزمون سنجش موارد تدریس‌شده) بوده و در صورتی که نیازمند گذراندن دوره‌های کارگاهی برای کسب مهارت تشخیص داده شوید، قبولی در کارگاه‌ها، لازمه ورود نهایی به گلوری است.

خیر. تنها افرادی برای آموزش معرفی خواهند شد که به تشخیص گلوری، پتانسیل گویندگی خوب را دارا بوده و کسب مهارت‌های لازمه‌ دوبلاژ برایشان لازم تشخیص داده شود؛ ممکن است افرادی باشند که از  قبل دوره‌هایی را گذرانده‌اند و در تست موردتأیید شناخته شوند و یا گوینده باشند که در این‌صورت بنا به تشخیص گلوری، یا صرفاً برای گذراندن دوره‌های عملی دوبلاژ (تمرین سینک و صداپیشگی روی آثار) معرفی می‌شوند و یا این‌که مستقیم عضو و یا کارآموز گلوری انترتینمنت خواهند شد.

کلاس ها به محض رسیدن به حد نصاب تشکیل می شوند. این روند بستگی به سرعت ثبت نام شما دارد. قطعا با ثبت نام سریعتر افراد متقاضی دوره ها، رسیدن به حد نصاب سریعتر خواهد بود. تعداد نفرات در دوره ها، به برنامه‌ریزی بخش کارگاه‌ها مربوط می‌شود ولی معمولاً حدنصاب برای تشکیل هر کلاس بین ۱۲ تا ۱۵ نفر خواهد بود.

خیر. برای هر نفر باید «ثبت‌نام جداگانه» با ایمیل و مشخصات منحصر‌به‌فرد صورت بگیرد و شهریه دوره به‌ازای هر نفر پرداخت شود.

درصورت تعیین سطح برای گذراندن کارگاه های مقدماتی گویندگی و دوبلاژ، پس از اعلام نتایح و دریافت ایمیل حاوی کد تخفیف ویژه قبول شدگان،‌ تا نهایتا دوهفته مهلت ثبت نام و گذرادن دوره ۶ جلسه ای (یک ماه و نیمه) آنلاین را با کد تخفیف خواهید داشت. در صورت عدم ثبت نام در کارگاه های آنلاین گلوری در مهلت تعیین شده هر زمان که خواستید می توانید در کلاس ها بصورت آزاد  شرکت کنید ولی از تخفیف ویژه برخوردار نخواهید بود و فرصت شرکت در تست دوم را نیز از دست خواهید داد. در صورتی که به هر دلیل پس از قبولی مشکلی در ثبت نام دارید و یا نیاز به مهلت بیشتر دارید، با پشتیبانی گلوری به آدرس تلگرام: https://t.me/gloryvoice با ذکر نام و مشخصات خود، درمیان گذاشته و اطلاع دهید.

شما با به‌یاد داشتن تاریخ تست خود، تا نهایتا مدت ۲ ماه مهلتِ به اتمام رساندن دوره های آموزشی و  آمادگی نهایی برای ارزیابی مجدد را خواهید داشت. بیشتر از آن مستلزم انجام تست دوباره است. یعنی در کل ۲ ماه فرصت دارید که آموزش‌های لازم را دیده و برای ارزیابی مجددِ رایگان اقدام کنید. این به این معنی نیست که شما تا ۲ ماه فرصت ثبت نام برای آموزش و شرکت در کارگاه های آموزشی را دارید. آموزش شما قبل از اتمام مهلت ۲ ماهه می‌بایست به پایان برسد در غیر اینصورت بصورت آزاد باید ثبت نام را انجام دهید و از کد تخفیف ثبت نام برخوردار نخواهید بود. لازم بذکر است در صورت زمانبر شدن به حد نصاب رسیدن کلاس ها، در ارتباط با مهلت نهایی برای تست دومتان جای نگرانی نیست. از آنجاییکه در حال گذراندن دوره در خود گلوری بوده اید، این مدت تمدید خواهد شد.  در صورتی که به هر دلیل پس از قبولی مشکلی در ثبت نام دارید و یا نیاز به مهلت بیشتر دارید، با پشتیبانی گلوری به آدرس تلگرام: https://t.me/gloryvoice با ذکر نام و مشخصات خود، درمیان گذاشته و اطلاع دهید.

از آنجا که دوره های خارج از گلوری را گذرانده اید (که توصیه نمی کنیم) و احراز صحت و کیفیت انجام آن برای ما امکان پذیر نیست. می بایست با پیام دادن به تلگرام گلوری درخواست دریافت لینک پرداخت فرم تست اول را نموده و پس از پرداخت کامل هزینه تست،‌ فایل صدای خود را جهت ارزیابی مجدد برای ما ارسال نمایید و تا ۱۰ روز بعد  نتیجه را از طریق بخش نتایج تست سایت، چک کنید.

راهیابی به انجام تست دوم بدون انجام مجدد تست اول و بدون پرداخت هزینه صرفا برای افرادیست که دوره های تعیین شده را در گلوری گذرانده باشند.

روند پس از قبولی درمرحله اول تست، برای افرادی واجد شرایط تست دوم تصویری، به این شکل است که  اعلام نتایج قبولی، از طریق بخش نتایج سایت، حاوی توضیحات و نحوه عملکرد برای تست دوم و همچنین موارد لازم جهت انجام تست دوم تصویری را دریافت خواهند نمود و سپس تا ۱۲ روز پس از دریافت ایمیل حاوی رمز عبور برای تست دوم،  می‌بایست موارد خواسته‌شده را روی فایل‌های ویدیویی تعیین‌شده انجام دهند و از طریق فرم تعیین‌شده، برای ارزیابی ارسال نمایند. در غیر اینصورت برای تست دوم می بایت هزینه پرداخت نمایند که معمولا به اندازه هزینه تست اول است.

به تشخیص کمیته ارزیابی، «بعد از تست دوم» ارزیابی نهایی انجام خواهد شد. چنانچه بعد از انجام تست دوم مشخص شود که فردی توانایی لازم را برای انجام دوبلاژ ندارد یا در مواردی ضعف دارد، ممکن است برای گذراندن «دوره‌های مقدماتی» یا دوره های پیشرفته ارجاع داده شده و یا در برخی موارد مردود اعلام شود.