نتایج تست

روند مشاهده نتیجه تست

در بخش جست‌وجوی همین صفحه، ایمیلی را که به هنگام پرکردن فرم تست وارد نموده‌اید بنویسید و دکمه جست‌وجو را بزنید. (در صحیح وارد کردن ایمیل دقت نمایید)

نتایج معمولا تا دو هفته پس از ارسال فرم و فایل تست شما، در این سایت بروزرسانی می شوند. خواهشمند است پیامی جهت پیگیری ارسال نفرمایید. در صورتی که نتایج هنوز آماده نباشد خواهشمند است در روزهای آتی و یا بعد از دوهفته دوباره چک بفرمایید.

درصورت قبولی، نام و نام خانوادگی شما نمایش داده می‌شود و پیام تبریک قبولی در مرحله اول تست و وضعیت شما در اولین مرحله تعیین سطح، همراه با عکس ارسالی شما نمایش داده خواهد شد. در غیراینصورت با پیام عدم قبولی در تست روبه‌رو خواهید شد.

برای قبول شدگان در همین صفحه ، نتیجه مرحله اول تست نمایش داده خواهد شد. ممکن است ایمیل قبولی هم بطور موازی ارسال شود که البته با توجه به درج همه موارد در همین صفحه،  نیازی به انتظار برای دریافت ایمیل نیست. در صورت عدم مشاهده نتیجه تست در این صفحه پس از گذشت دو هفته از انجام تست، ما را مطلع نمایید.

قبول‌شدگان در سطح تعیین‌شده توسط گلوری، می بایست به وضعیت تعیینی و موارد اشاره‌شده در نتیجه تست توجه کنند و بر اساس روند تعیین‌شده اقدام نمایند.

آگاهی از نتیجه تست مرحله اول گلوری

(هر دوهفته بروزرسانی میشود)

نتیجه ای یافت نشد یا هنوز نتیجه تست شما آماده نیست… در روزهای آینده دوباره چک کنید. در صورتی که بیشتر از دوهفته از انجام تست شما می گذرد از طریق پشتیبانی ما را مطلع نمایید.