نتایج تست

روند مشاهده نتیجه تست

در بخش جست‌وجوی همین صفحه، ایمیلی را که به هنگام پرکردن فرم تست وارد نموده‌اید بنویسید و دکمه جست‌وجو را بزنید. (در صحیح وارد کردن ایمیل دقت نمایید)

نتایج تا دو هفته پس از ارسال فرم و فایل تست شما، در این سایت بروزرسانی می شوند. خواهشمند است به هیچ عنوان زود تر از آن چک نفرموده و پیامی جهت پیگیری ارسال نفرمایید.

درصورت قبولی، نام و نام خانوادگی شما نمایش داده می‌شود و پیام تبریک قبولی در مرحله اول تست و وضعیت شما در اولین مرحله تعیین سطح، همراه با عکس ارسالی شما نمایش داده خواهد شد. در غیراینصورت با پیام: «بین اسامی قبول‌شدگان موردی یافت نشد…» روبه‌رو خواهید شد.

برای قبول شدگان قبل از اعلام نتایج کلی در سایت، نتیجه مرحله اول تست ایمیل می شود. در صورت مشاهده نتیجه قبولی در این صفحه پس از گذشت دو هفته از ارسال و عدم دریافت ایمیل، ما را مطلع نمایید.

قبول‌شدگان در سطح تعیین‌شده توسط گلوری، می بایست به وضعیت تعیینی و موارد اشاره‌شده در ایمیل ارسالی توجه کنند و بر اساس روند تعیین‌شده اقدام نمایند.

توجه: صرفا برای قبول شدگان، علاوه بر درج نتایج در این صفحه، ایمیل ارسال شده است.

آگاهی از نتیجه تست ساکنین خارج از کشور

(هر دوهفته بروزرسانی میشود)

متأسفانه بین اسامی قبول‌شدگان موردی یافت نشد… شما می‌توانید با تمرین بیشتر و یا شرکت در کلاس یا کارگاه‌های مقدماتی فن بیان و گویندگی آنلاین گلوری و کسب مهارت بیشتر، در تست‌های آینده دوباره شانس خود را امتحان کنید.