کارگاه آنلاین

کارگاه آموزشی آزاد آنلاین ساکنین خارج از ایران

کارگاه آموزشی مقدماتی آنلاین ساکنین داخل کشور

گلوری برای علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین گویندگی و دوبلاژ، حتی بدون قبول شدن در تست و صرفاً جهت کسب مهارت، این امکان را فراهم نموده‌است تا در صورت تمایل با پر کردن فرم مشخصات زیر در کارگاه موردنظر ثبت‌نام نموده تا در فهرست متقاضیان گذراندن دوره‌ها قرار بگیرند.

اطلاعات دقیق (ساعت کارگاه‌ها)‌ در صورت عدم درج در فرم زیر، پس از ثبت‌نام متعاقباً با هماهنگی اعلام خواهد شد در غیر اینصورت،‌ در ساعت درج‌شده در فرم کارگاه‌ها برگزار می‌شوند.

شرکت‌کنندگان باید توانایی خواندن و نوشتن فارسی را داشته و دارای اینترنت با سرعت خوب برای دیدن و دانلود ویدیوها و تصاویر در کارگاه‌ها باشند.

راهنمایی:

کارگاه‌های آنلاین در ۶ جلسه :

استاد کارگاه (برای مدتی محدود) : مهرداد رئیسی بنیانگذار گلوری

۱ جلسه  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه‌ای تاریخچه و مقدمات دوبلاژ بصورت لایو (یک روز در هفته و در ساعت تعیین‌شده در فرم ثبت نام زیر)

و ۵ جلسه ویژه سینک و دوبلاژ آنلاین بطور اختصاصی برای هر فرد بصورت آنلاین (بدون نیاز به حضور لایو در ساعت تعیین شده)

توضیح:

روند ۵ جلسه اختصاصی سینک و دوبلاژ به  اینصورت است که : با توجه به اختلاف سطح افراد مختلف در مهارت های اجرا و بیان و سینک، در راستای نتیجه و کارآیی بهتر، گلوری تصمیم به انجام اختصاصی ادامه دوره برای هر هنرجو گرفته که نیاز به حضور لایو عمومی نیست و هر هفته پس از ضبط و ارسال تکالیف تعیین شده، با بررسی استاد و مشخص نمودن اشکالات و نکات مربوط به ضعف های هر هنرجو، در همان ساعات تعیین شده کلاس از طریق درگاه تلگرام موارد را به اطلاع تک تک هنرجویان رسانده و تکالیف هفته بعد تعیین می شوند.

در این ۵ جلسه نیازی به حضور لایو در زمان تعیین شده برای کلاس ها نیست و صرفا در ساعت مشخص شده برای کلاس، نظرات و صحبت های استاد در ارتباط با تکالیف ارسالی را دریافت خواهید نمود.

این بدین معنی است که شما فقط می بایست وقتتان را تنها برای ۱ جلسه یک ساعت و نیمه ابتدایی خالی نموده و در آن جلسه با حضور بصورت لایو از طریق نرم افزار تعیین شده ( اپلیکیشن پس از ثبت نام، به هنگام  تشکیل کلاس از طریق ایمیل اعلام خواهد شد) حضور بعمل رسانید. مابقی جلسات نیاز به حضور لایو ندارند.

——

هزینه کامل کارگاه‌های آزاد آنلاین گلوری (بدون نیاز به قبولی در تست) برای ساکنین خارج از کشور: ۳۵۰ دلار آمریکاست.

امکان پرداخت اقساط برای کلیه متقاضیان فراهم است.

در صورت تمایل به پرداخت اقساط می بایست در فرم زیر پرداخت اقساط شهریه را انتخاب نموده و در ۲ قسط (‌ هنگام ثبت نام و قبل از جلسه چهارم) پرداخت نمایید.

هزینه کارگاه‌ها پس از ثبت‌نام به‌هیچ‌عنوان مسترد نمی‌گردد.

‌به‌محض تکمیل نفرات و به‌حدنصاب رسیدن ثبت‌نامی‌ها در کارگاه‌ها، اپلیکیشن لازم برای دوره‌های آنلاین و موارد دیگر، از طریق ایمیل به شما معرفی شده و با هماهنگی به اطلاع‌تان خواهد رسید.

ازجمله سیلابس های ورکشاپ (کارگاه آنلاین)‌ گلوری :

.. تاریخچه دوبلاژ
.. آشنایی با امکانات استودیوانواع سینک و تئوری دوبلاژ
.. گام به گام از متن تا دوبله با متد ویژه گلوری و …

————

توجه: درصورت قبولی در تست گلوری و تشخیص نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی، هزینه دوره‌ها برای قبول‌شدگان ۲۰دلار آمریکا، کمتر خواهد بود. با وارد کردن کد ویژه قبول‌شدگان در تست مرحله اول می‌توانید از تخفیف برخوردار شوید.

شایان ذکر است از آنجایی که قبول شدن در تست‌ها به توانایی خود شما بستگی دارد، گذراندن دوره‌ها صرفاً تضمینی برای قبولی در تست‌ها نیست ولی می‌تواند به قابلیت‌های شما بیافزاید و یا نقاط ضعف شما را اصلاح کند و به قبول شدن در تست کمک کند. برای عضویت در گلوری حتماً باید در هر دو مرحله تست قبول بشوید. بنابراین شما بعد از گذراندن دوره‌ها مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و انجام تکالیف، داشتن رایانه شخصی با webcam و میکروفون یا لپ‌تاپ یا تبلت یا گوشی موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت و نصب برخی از نرم‌افزارها الزامی است.

فرم درخواست ثبت‌نام در

دوره‌های کارگاهی آزاد آنلاین گلوری 

توجه:‌ برای پرداخت نیازی به داشتن اکانت PayPal ندارید. پرداخت شما صرفاً از درگاه امن PayPal انجام می‌شود. از قسمت پایین صفحه پرداخت می‌توانید گزینه پرداخت با کارت‌های اعتباری یا Debit را انتخاب نموده و با هر کارتی پرداخت نمایید.