کارگاه آنلاین

کارگاه آموزشی مقدماتی آنلاین ساکنین داخل کشور

گلوری برای علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های کارگاهی آنلاین گویندگی و دوبلاژ، حتی بدون قبول شدن در تست و صرفاً جهت کسب مهارت، این امکان را فراهم نموده‌است تا در صورت تمایل با پر کردن فرم مشخصات زیر در کارگاه موردنظر ثبت‌نام نموده تا در فهرست متقاضیان گذراندن دوره‌ها قرار بگیرند.

اطلاعات دقیق (ساعت کارگاه‌ها)‌ در صورت عدم درج در فرم زیر، پس از ثبت‌نام متعاقباً با هماهنگی اعلام خواهد شد در غیر اینصورت،‌ در ساعت درج‌شده در فرم کارگاه‌ها برگزار می‌شوند.

شرکت‌کنندگان باید توانایی خواندن و نوشتن فارسی را داشته و دارای اینترنت با سرعت خوب برای دیدن و دانلود ویدیوها و تصاویر در کارگاه‌ها باشند.

راهنمایی:

کارگاه‌های آنلاین در ۶ جلسه :

استاد کارگاه (برای مدتی محدود) : مهرداد رئیسی بنیانگذار گلوری

۱ جلسه  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه‌ای تاریخچه و مقدمات دوبلاژ بصورت لایو (یک روز در هفته و در ساعت تعیین‌شده در فرم ثبت نام زیر)

و ۵ جلسه ویژه سینک و دوبلاژ آنلاین بطور اختصاصی برای هر فرد بصورت آنلاین (بدون نیاز به حضور لایو در ساعت تعیین شده)

توضیح:

روند ۵ جلسه اختصاصی سینک و دوبلاژ به  اینصورت است که : با توجه به اختلاف سطح افراد مختلف در مهارت های اجرا و بیان و سینک، در راستای نتیجه و کارآیی بهتر، گلوری تصمیم به انجام اختصاصی ادامه دوره برای هر هنرجو گرفته که نیاز به حضور لایو عمومی نیست و هر هفته پس از ضبط و ارسال تکالیف تعیین شده، با بررسی استاد و مشخص نمودن اشکالات و نکات مربوط به ضعف های هر هنرجو، در همان ساعات تعیین شده کلاس از طریق درگاه تلگرام موارد را به اطلاع تک تک هنرجویان رسانده و تکالیف هفته بعد تعیین می شوند.

در این ۵ جلسه نیازی به حضور لایو در زمان تعیین شده برای کلاس ها نیست و صرفا در ساعت مشخص شده برای کلاس، نظرات و صحبت های استاد در ارتباط با تکالیف ارسالی را دریافت خواهید نمود که با هر سرعت اینترنتی قابل انجام بوده و برای بازدهی بالاتر، در واقع همچون کلاس های خصوصی خواهد بود.

این بدین معنی است که شما فقط می بایست وقتتان را تنها برای ۱ جلسه یک ساعت و نیمه ابتدایی خالی نموده و در آن جلسه با حضور بصورت لایو از طریق نرم افزار تعیین شده ( اپلیکیشن پس از ثبت نام، به هنگام  تشکیل کلاس از طریق ایمیل اعلام خواهد شد) حضور بعمل رسانید. مابقی جلسات نیاز به حضور لایو ندارند.

——

(در صورت تغییر ساعت برگزاری دوره ها، قبل از شروع اولین جلسه طی ایمیل و یا کانال تلگرام مربوط به کلاس اطلاع رسانی خواهد شد)

هزینه کامل کارگاه‌های آزاد آنلاین گلوری (بدون نیاز به انجام و یا قبولی در تست): ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان (‌چهار میلیون و هشتصد هزارتومان) بعلاوه کارمزد جزئیِ شبکه انتقال پرداخت ( که معمولا یک تتر و حدودا ۵۱ هزار تومان بسته به قیمت روز است) از طرف صرافی های آنلاین است.

امکان پرداخت اقساط برای کلیه متقاضیان فراهم است.

در صورت تمایل به پرداخت اقساط می بایست در فرم زیر پرداخت اقساط شهریه را انتخاب نموده و در ۲ قسط (‌یکی هنگام ثبت نام و دیگری قبل از جلسه چهارم) پرداخت نمایید.

توجه: هزینه دوره‌ها پس از انجام ثبت‌نام به‌هیچ‌عنوان مسترد نمی‌گردد و پس از به حد نصاب رسیدن و آغاز دوره ها امکان تغییر ساعت وجود ندارد.

به محض تکمیل نفرات و به‌حدنصاب رسیدن ثبت‌نامی‌ها در کارگاه‌ها، اپلیکیشن لازم برای دوره‌های آنلاین و موارد دیگر، از طریق کانال تلگرام مربوط به کلاس به شما معرفی شده و با هماهنگی به اطلاع‌تان خواهد رسید.

توجه: درصورت قبولی در تست گلوری و تشخیص نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی، هزینه دوره‌ها برای قبول‌شدگان کمتر خواهد بود. با دریافت کد ویژه از گلوری به هنگام اعلام نتایج و درج آن در قسمت مربوطه فرم زیر می‌توانید از تخفیف ویژه (۳۰۰ هزار تومانی) قبول‌شدگان مرحله اول تست برخوردار شوید. امکان پرداخت اقساط برای قبول شدگان دارای کد تخفیف نیز فراهم است و می توانند با وارد کردن کد تخفیف و انتخاب پرداخت شهریه بصورت اقساط، از مزایای تخفیف و پرداخت اقساط بصورت همزمان برخوردار شوند.

—————-

پس از پایان دوره ها، ‌Certificate بین المللی دیجیتالی اتمام دوره، از طرف گلوری انترتینمنت به نام شما با درج نمره قبولی و با قابلیت استعلام برایتان صادر می شود. (دریافت گواهی پایان دوره ارتباطی به نتیجه تست گلوری شما در گذشته یا آینده نداشته و در هر صورت با گذراندن دوره، Certificate دریافت خواهید نمود)

قابل توجه قبول‌شدگان در مرحله اول تست گلوری: درصورت تعیین سطح برای گذراندن کارگاه‌های مقدماتی گویندگی و دوبلاژ، پس از اعلام نتایج و دریافت ایمیل حاوی کد تخفیف ویژه قبول‌شدگان،‌ تا ۱۲روز مهلت ثبت‌نام دوره ۶ جلسه‌ای (یک ماه و نیمه) آنلاین را خواهید داشت. شما با به‌یاد داشتن تاریخ تست خود، تا نهایتا مدت ۲ ماه  امکان گذراندن دوره‌های آموزشی و  آمادگی نهایی برای ارزیابی مجدد را خواهید داشت. بیشتر از آن، مستلزم انجام تست دوباره است. یعنی در کل ۲ ماه فرصت دارید که آموزش‌های لازم را دیده و برای ارزیابی مجددِ رایگان اقدام کنید. این به این معنی نیست که شما تا ۲ ماه فرصت ثبت‌نام برای آموزش و شرکت در کارگاه‌های آموزشی را دارید. آموزش شما قبل از اتمام مهلت ۲ماهه می‌بایست به پایان برسد.لازم بذکر است در صورت ثبت نام در دوره ها، محدودیت زمانی ۲ ماهه شرکت در تست دوم، معوق به بعد از اتمام کلاس ها شده و تا اتمام دوره تمدید می شود.

در صورت داشتن مشکل برای ثبت نام در موعد تعیین شده پس از قبولی و یا نیاز به مهلت بیشتر از ۱۲ روز، به پشتیبانی گلوری به آدرس تلگرام : https://t.me/gloryvoice اطلاع دهید.

شایان ذکر است از آنجایی که قبول شدن در تست‌ها به توانایی خود شما بستگی دارد، گذراندن دوره‌ها صرفاً تضمینی برای قبولی در تست‌ها نیست ولی می‌تواند به قابلیت‌های شما بیافزاید و یا نقاط ضعف شما را اصلاح کند و به قبول شدن در تست گلوری کمک کند. برای عضویت در گلوری حتماً باید در هر دو مرحله تست (متن و روی تصویر) قبول بشوید. بنابراین شما بعد از گذراندن دوره‌ها جهت ورود به گلوری با انجام تست مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و انجام تکالیف، داشتن رایانه شخصی یا لپ‌تاپ دارای وب‌کم با میکروفون (جهت ارتباط صوتی و تصویری) و یا تبلت یا گوشی موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت پرسرعت و فیلتر شکن خوب الزامی است.

خواهشمند است پس از ثبت نام، حتما هر روز کانال تلگرام مربوط به کلاستان را که پس از انجام ثبت نام خدمتتان ارائه می شود را  چک نموده و آدرس ایمیل گلوری: info@voiceglory.com را در کانتکت هایی خود ذخیره نمایید تا ایمیل های ارسالی ما اسپم و … تلقی نشوند.

نکته مهم:

در صورت تمایل و یا بروز مشکل در روند ثبت نام در سایت، پیشنهاد می کنیم  تمامی مراحل ثبت نام کارگاه ها و پرداخت ها را می توانید از طریق بات تلگرامی گلوری براحتی و سرعت انجام دهید.

لینک بات تلگرامی گلوری:  لینک  ( روی لینک بزنید)

نحوه پرداخت هزینه از ایران:

بسیار ساده و سریع است. لزوما نیازی به داشتن رمز ارز از قبل نیست! شما فقط با کارتهای بانکی ایران پرداخت می کنید. دیدن ویدیوی راهنمای پرداخت، تنها ۴ دقیقه زمان لازم دارد. لطفا با زدن بر دکمه «مشاهده راهنمای پرداخت و ارسال» که در زیر آمده، ویدیوی آموزشی را با دقت مشاهده نمایید.

پرداخت هزینه تست فقط از طریق پرداخت با رمز ارز تِتِر (USDT) به سادگی ( بدون قابلیت ردیابی شما در ایران) قابل انجام است

که از ایران و با کارت های بانکی شتاب از طریق یکی از صرافی های آنلاین مجاز رمزارز مانند :

https://wallet.ir/

https://abantether.com/

و هر سایت دیگر و

یا در صورت فعال بودن در حوزه رمزارزها با والت های شخصی خود در کوینکس، بایننس، کوکوین، بایبیت و …

و یا مراجعه حضوری به صرافی های سراسر کشور و یا از طریق دوستانتان در هرکجای ایران و دنیا براحتی قابل انجام است.

از جمله مزایای دیگر پرداخت با رمز ارز، مشخص نشدن تراکنش و ثبت نام شما در ایران، با توجه به تولید کیف پول های موقت چند ساعته از جانب ماست.

مهم:

قبل از تکمیل فرم از طریق لینک های داده شده در صورت عدم عضویت در صرافی های آنلاین رمزارز و نداشتن تجربه قبلی برای خرید رمز ارز ها،  اقدام به ثبت نام و احراز هویت در یکی از صرافی های آنلاین اعلام شده و یا هر صرافی دلخواه … بنمایید تا در صورت زمانبر شدن احراز هویت و عضویت در صرافی های آنلاین رمزارزها ( کریپتو) زمان تکمیل و ارسال فرم ثبت نام گلوری را از دست نداده و مجبور به دوباره پرکردن فرم نشوید.

راهنمای کامل و گام به گام ثبت نام در صرافی رمزارز و پرداخت به گلوری:

قبل از دیدن ویدیو لازم بذکر است که مراحل پرداخت بسیار ساده است و نیازی به شناخت و فعال بودن در حوزه رمز ارز ندارد.

مراحل پرداخت بطور خلاصه :

۱. پرکردن فرم

۲. دریافت آدرس کیف پول رمز ارزی ما

۳. رفتن به سایت های صرافی رمزارز و خرید تتر با کارت های بانکی کشور ( اگر از قبل در این حوزه فعال هستین نیازی به این قسمت نیست )

۴. ارسال تتر به کیف پول رمز ارزی ما

در صورت عدم آشنایی با رمز ارزها و نحوه انتقال آنها لطفا حتما این ویدیوی کوتاه را مشاهده کنید و طبق مراحل ساده گفته شده انجام دهید :

مهم : برای صحیح پیش رفتن کلیه موارد در سایت ما و نمایش دادن بخش ایجاد کیف پول و پرداخت، لطفا از مرورگر های Firefox و یا Chrome استفاده کنید. در غیر اینصورت ممکن است در برخی مرورگر ها با مشکل ایجاد و نمایش کیف پول از طرف ما مواجه شوید.

راهنمای مختصر (برای افراد آشنا به رمزارزها) برای پرداخت:

برای پرداخت USDT (تتر)،  با ثبت نام و لاگین در یکی از سایت های ارائه شده و یا از هر صرافی رمزارز دیگر، ا پس از زدن دکمه ارسال در انتهای همین صفحه ، مقدار USDT داده شده را کپی نموده و در قسمت مقدار یکی از سایت های صرافی وارد نمایید .  سپس با پیش رفتن در فرایند خرید تِتِر از شما آدرس کیف پول یا همان Wallet ID می خواهد که برای آن دوباره به صفحه درگاه گلوری برگشته و اینبار آدرس کیف پول گلوری جهت پرداخت را که کُدی طولانیست با زدن دکمه «کپی کردن آدرس» کنارش، کپی نموده و در بخش آدرس کیف پول درخواستی در آن صرافی وارد نمایید. در صورت پرسیدن انتخاب شبکه انتقال، شبکه TRC20 را انتخاب نمایید تا خرید شما به آدرس کیف پول ما واریز گردد . پس از تکمیل فرایند خرید به همان صفحه درگاه گلوری که ۲ ساعت مهلت پرداخت داده بود برگردید و زدن دکمه «مبلغ را پرداخت کردم» منتظر تغییر حالت صفحه به پرداخت موفق شوید. توجه داشته باشید که برای انجام روند پرداخت از سایت ها یا صرافی ها، تا ۲ ساعت مهلت پرداخت با آدرس کیف پول ارائه شده از طرف ما را دارید، پس از گذشت ۲ ساعت آن والت آیدی (آدرس کیف پ.ل ما) معتبر نبوده و با زدن دکمه «ایجاد کیف پول جدید» باید دوباره والت آیدی ( آدرس کیف پول) جدید را برای پرداخت دریافت نمایید. چند دقیقه پس از پرداخت موفق ، بصورت اتوماتیک ثبت نام شما در سایت گلوری تکمیل می شود.

فرم درخواست ثبت‌نام در

دوره‌های کارگاهی آزاد آنلاین گلوری 

(پس از پر کردن فرم، در صورت عدم اتصال به صفحه پرداخت، با فیلترشکن وارد شده و امتحان کنید)