فرم تست خارج از کشور

نکات مهم جهت شرکت در تست صدای گلوری

ابتدا از صفحه مربوط به متن تست، یا از همین صفحه متن را دریافت و کل آن را تمرین نمایید. پس از آمادگی، نمونه صدای خود را به‌طور واضح، با هر دستگاه ضبطی که در اختیار دارید (رایانه – موبایل – تبلت و…) به‌صورت MP3 یا M4A ضبط نمایید. پس از ضبط و آماده‌سازی فایل نمونه صدای خود (ترجیحاً فقط یک فایل)، در روزهای تعیین‌شده برای تست صدا، از صفحه فرم تست،‌ فرم مشخصات را به‌طور کامل پر کنید و عکس و نمونه صدای خود را با فرمت MP3 یا M4A (با حجم حداکثر ۱۰ مگابایت) از قسمت‌های مربوطه آپلود کنید و با زدن دکمه ارسال، هزینه تست را پرداخت نمایید. در صورت موفق بودن تراکنش، به صفحه تأیید پرداخت و تشکر ارجاع داده می‌شوید. (پیشنهاد می‌کنیم بعد از پرداخت، از تراکنش موفق خود اسکرین‌شات بگیرید.)

دریافت متن تست گلوری

تا ۱۴ روز پس از ارسال نمونه صداها، اسامی قبول‌شدگان، در صفحه اصلی همین سایت درج خواهد شد و در این مدت، فقط برای قبول شدگان، ایمیل قبولی ارسال می شود. در صورت عدم دریافت ایمیل به هر دلیل، ‌می توانید در موعد تعیین شده از طریق همین سایت از نتیجه تست خود باخبر شوید. همواره می توانید از طریق صفحه اینستاگرام گلوری و همین سایت از آخرین به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید. 

راهنمایی: دوستانی که در نحوه ضبط و ارسال فایل مشکل دارند و با نرم‌افزارهای رایانه‌ای موجود برای این‌کار آشنایی ندارند، می‌توانند به‌راحتی صدای خود را با استفاده از اپ‌های موجود در موبایل یا تبلت و… ضبط کنند و آن را برای ما ارسال نمایند. در غیر این‌صورت و داشتن آشنایی با نرم‌افزارهای متعدد ضبط صدا، از طریق رایانه و یا دستگاه‌های دیجیتالی ضبط صدا، این روند را انجام و فایل را برای ما ارسال نمایند.

شرایط و مقررات ارسال نمونه صدا و انجام تست گویندگی

۱-فایل صوتی (نمونه صدای خود) را به نام خانوادگی خود نام‌گذاری نمایید و حتماً هنگام ضبط، نام و نام خانوادگی و شهر خود را با صدای خودتان معرفی نمایید.

۲-فایل صدای ارسالی باید حداکثر ۱۰ مگابایت باشد، در غیر این‌صورت بررسی نخواهد شد.

۳-پس از ارسال مشخصات، عکس، نمونه صدای خود و پرداخت هزینه تست صدای شما توسط هیأت نظارت و ارزشیابی گلوری بررسی می‌شود و شما می‌توانید در روزهای تعیین‌شده برای هر تست، منتظر ارسال ایمیل قبولی و یا درج اسامی قبول‌شدگان در همین سایت باشید.

۴- هنگام ثبت‌نام خود و یکی از اعضای خانواده (و یا دوستان) حتماً برای هر نفر از ایمیلِ فعالِ منحصربه‌فرد استفاده کنید. از به‌کارگیری یک ایمیل تکراری برای ثبت‌نام ۲ نفر جداً خودداری کنید. هر شرکت‌کننده نیاز به ایمیل مخصوص به خودش دارد.

۵-در صورت عدم قبولی، امکان شرکت در تست(های) بعدی وجود دارد. شما می‌توانید با پر کردن فرم مشخصات و پرداخت هزینه تست، مجدداً اقدام به شرکت در آزمون صدا نمایید.

۶-در صورت داشتن توانایی‌های دیگر در تقلید صدا و صداسازی بجز صدای اصلی خودتان و همچنین توانایی آواز و…، آن‌ها را نیز در همان فایلِ ارسالی پس از خواندن کل متنِ داده‌شده، ضبط و برایمان ارسال نمایید. متنِ موارد اضافی، لزوماً نیازی نیست همین متن تست باشد.

۷-از ارسال فایل ویدیویی جداً خودداری نمایید چون مربوط به این مرحله از تست شما نیست و بررسی نخواهد شد.

۸-هزینه پرداختی تست، به‌هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد.

۹-صدا باید به‌صورت خام و واضح ضبط شود، بدون موزیک پس‌زمینه و افکت و اکو و…

۱۰-لزوماً نیازی به ضبط حرفه‌ای و استودیویی صدا نیست؛ با هر دستگاه ضبطی قابل‌قبول است.

۱۱-در صورت پر کردن فرم و عدم پرداخت هزینه تست، صدای ارسالی بررسی نخواهد شد.

۱۲- به شما توصیه می‌کنیم صحبت‌های مهرداد رئیسی در مورد چگونگی بالا بردن شانس قبولی در تست را در کانال یوتوب گلوری از طریق این لینک (در YouTube) تماشا کنید.

۱۳- برای شرکت‌کنندگان، در صورت قبولی در مرحله اول تست، قبل از اعلام نهایی از طریق سایت، ایمیل اعلام نتیجه تست ارسال خواهد شد. برای افرادی که در تست قبول نشده‌اند هیچ ایمیلی ارسال نمی‌شود و می‌توانند از نتیجه تست خود از طریق سایت دو هفته پس از انجام تست مطلع شوند.

۱۴- انتخاب‌ها بر اساس معیارها و استانداردهای گلوری در تشخیص توانایی افراد است و پس از اعلام نتایج، گلوری هیچ توضیح و بازخوردی در ارتباط با دلایل عدم پذیرش افراد و نقاط ضعف و قوت‌شان ارائه نخواهد داد.

۱۵- از آنجایی‌که به هر دلیل ممکن است ایمیل ارسالی به قبول‌شدگان به دست‌شان نرسد، لذا توصیه می‌کنیم در صورت عدم دریافت ایمیل قبولی، پس از دو هفته از ارسال نمونه صدا، در بخش نتایح تست گویندگی همین سایت، حتماً با وارد کردن ایمیل، از نتیجه تست آگاه شده و در صورت قبولی، بر اساس روند تعیین‌‎شده اقدام کنید.

۱۶- در صورتی که تمایل به انجام تست به‌صورت زنده در حضور مهرداد رئیسی (بنیانگذار گلوری) و میهمانان منتخب در کلاب‌هاوس گلوری دارید، گزینه مربوط را در فرم زیر انتخاب نموده و پس از پرداخت هزینه تست، با تمرین روی متن تست،‌ خود را آماده نمایید. با انتخاب گزینه مربوط، امکان آپلود فایل صدا وجود نخواهد داشت و تست به‌صورت زنده (real-time) در روز معین، که معمولا پنج شنبه های هر هفته ساعت ۱۰ شب به وقت ایران است برگزار خواهد شد. پیش نهاد می کنیم از همان هفته ثبت نام برای تست، در کلاب گلوری حضور داشته باشید. نتایج تست زنده کلاب‌هاوس نیز تا یک هفته پس از انجام تست در صورت قبولی،‌ به قبول‌شدگان ایمیل خواهد شد و یا از طریق همین سایت، بخش نتایج تست خارج از کشور، با وارد کردن ایمیل‌تان قابل جست‌وجو و مشاهده است.

لینک کلاب گلوری در کلاب هاوس (‌با کلیک بر روی لینک، کلاب گلوری را در کلاب هاوس دنبال کنید)

.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه پرسش‌های متداول تست در منوی تست گویندگی سایت مراجعه نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

(با آرزوی موفقیت در تست)

فرم ثبت‌نام متقاضیان خارج از ایران در آزمون سراسری صدای گلوری