فرم تست

نکات مهم جهت شرکت در تست صدای گلوری

ابتدا از صفحه مربوط به متن تست، یا از همین صفحه متن را دریافت و کل آن را تمرین نمایید. پس از آمادگی، نمونه صدای خود را به‌طور واضح، با هر دستگاه ضبطی که در اختیار دارید (رایانه – موبایل – تبلت و…) به‌صورت MP3 یا M4A ضبط نمایید. پس از ضبط و آماده‌سازی فایل نمونه صدای خود (ترجیحاً فقط یک فایل)، در روزهای تعیین‌شده برای تست صدا، از طریق همین صفحه،‌ فرم مشخصات را به‌طور کامل پر کنید و عکس و نمونه صدای خود را با فرمت MP3 یا M4A (با حجم حداکثر ۱۰ مگابایت) از قسمت‌های مربوطه آپلود کنید و با زدن دکمه ارسال، هزینه تست را براحتی با رمز ارزها پرداخت نمایید. در صورت موفق بودن تراکنش، به صفحه تأیید پرداخت و تشکر ارجاع داده می‌شوید. هزینه تست گلوری در مجموع حدود ۳۵۰ هزارتومان است. ( ۲۸۰ هزارتومان هزینه تست + ۱ تتر هزینه کارمزد تراکنش که متغییر است و برحسب قیمت روز محاسبه می شود و مربوط به صرافی هاست، ولی باید حتما این مبلغ را پرداخت نمایید.

مهم : برای صحیح پیش رفتن کلیه موارد در سایت ما و نمایش دادن بخش ایجاد کیف پول و پرداخت، لطفا از vpn و مرورگر های Firefox و یا Chrome استفاده کنید. در غیر اینصورت ممکن است در برخی مرورگر ها با مشکل ایجاد و نمایش کیف پول از طرف ما مواجه شوید.
دریافت متن تست گلوری

تا دوهفته پس از انجام تست، نتایج ، در صفحه اصلی همین سایت و در بخش نتایج تست ایران قابل مشاهده خواهد بود. همواره می توانید از طریق صفحه اینستاگرام گلوری و همین سایت از آخرین به‌روزرسانی‌ها و اخبار گلوری نیز مطلع شوید. 

راهنمایی: دوستانی که در نحوه ضبط و ارسال فایل مشکل دارند و با نرم‌افزارهای رایانه‌ای موجود برای این‌کار آشنایی ندارند، می‌توانند به‌راحتی صدای خود را با استفاده از اپ‌های موجود در موبایل یا تبلت و… ضبط کنند و آن را برای ما ارسال نمایند. در غیر این‌صورت و داشتن آشنایی با نرم‌افزارهای متعدد ضبط صدا، از طریق رایانه و یا دستگاه‌های دیجیتالی ضبط صدا، این روند را انجام و فایل را برای ما ارسال نمایند.

شرایط و مقررات ارسال نمونه صدا و انجام تست گویندگی

۱- حتماً هنگام ضبط، نام و نام خانوادگی و شهر خود را با صدای خودتان معرفی نمایید و کل متن را از ابندا تا انتها بخوانید.

۲-فایل صدای ارسالی باید حداکثر ۱۰ مگابایت باشد، در غیر این‌صورت بررسی نخواهد شد.

۳-پس از ارسال مشخصات، عکس، نمونه صدای خود و پرداخت هزینه تست، صدای شما توسط هیأت نظارت و ارزشیابی گلوری بررسی می‌شود و شما می‌توانید، از همان روز تست تا نهایتا دو هفته، نتیجه را در بخش نتایج تست با وارد کردن ایمیلتان مشاهده کنید.

۴- هنگام ثبت‌نام خود و یکی از اعضای خانواده (و یا دوستان) حتماً برای هر نفر از ایمیلِ فعالِ منحصربه‌فرد استفاده کنید. از به‌کارگیری یک ایمیل تکراری برای ثبت‌نام ۲ نفر جداً خودداری کنید. هر شرکت‌کننده نیاز به ایمیل مخصوص به خودش دارد.

۵-در صورت عدم قبولی، امکان شرکت در تست(های) بعدی وجود دارد. شما می‌توانید با پر کردن فرم مشخصات و پرداخت هزینه تست، مجدداً اقدام به شرکت در آزمون صدا نمایید.

۶-در صورت داشتن توانایی‌های دیگر در تقلید صدا و صداسازی بجز صدای اصلی خودتان و همچنین توانایی آواز و گویندگی به زبان های دیگر…، آن‌ها را نیز در همان فایلِ ارسالی پس از خواندن کل متنِ داده‌شده، ضبط و برایمان ارسال نمایید. متنِ موارد اضافی، لزوماً نیازی نیست همین متن تست باشد می توانیدبرای آن ها روی متن دلخواه خود نمونه صدا بفرستید .

۷-از ارسال فایل ویدیویی جداً خودداری نمایید چون مربوط به این مرحله از تست شما نیست و بررسی نخواهد شد.

۸-هزینه پرداختی تست، به‌هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد.

۹-صدا باید به‌صورت خام و واضح ضبط شود، بدون موزیک پس‌زمینه و افکت و اکو و…

۱۰-لزوماً نیازی به ضبط حرفه‌ای و استودیویی صدا نیست؛ با هر دستگاه ضبطی قابل‌قبول است.

۱۱- قبل از تکمیل فرم از طریق لینک های داده شده در صورت عدم عضویت در صرافی های آنلاین رمزارز و نداشتن تجربه قبلی برای خرید رمز ارز ها،  اقدام به ثبت نام و احراز هویت در صرافی های آنلاین اعلام شده و یا هر صرافی دلخواه … بنمایید تا در صورت زمانبر شدن احراز هویت و عضویت (بین ۶ تا ۲۴ ساعت) در بعضی از صرافی های آنلاین رمزارزها ( کریپتو) زمان تکمیل و ارسال فرم ثبت نام گلوری را از دست نداده و مجبور به دوباره پرکردن فرم نشوید.

۱۲- در صورت پر کردن فرم و عدم پرداخت هزینه تست، صدای ارسالی بررسی نخواهد شد.

۱۳- توصیه می‌کنیم صحبت‌های مهرداد رئیسی در مورد چگونگی بالا بردن شانس قبولی در تست را در کانال یوتوب گلوری از طریق این لینک (در YouTube) تماشا کنید.

۱۴- انتخاب‌ها بر اساس معیارها و استانداردهای گلوری در تشخیص توانایی افراد است و پس از اعلام نتایج، گلوری هیچ توضیح و بازخوردی در ارتباط با دلایل عدم پذیرش افراد و نقاط ضعف و قوت‌شان ارائه نخواهد داد.

۱۵-از همان روز ارسال یا انجام تست تا نهایتا دو هفته پس از ارسال نمونه صدا، حتماً با وارد کردن ایمیل در بخش نتایج تست که در صفحه اول همین سایت موجود است، از نتیجه تست آگاه شده و در صورت قبولی، بر اساس روند تعیین‌‎شده اقدام کنید.

بررسی و اعلام نتایج، تا نهایتا دو هفته پس از ارسال نمونه صدا، در صفحه اول سایت و منوی نتایج تست انجام می‌پذیرد.

۱۶- در صورتی که تمایل به انجام تست به‌صورت زنده در حضور مهرداد رئیسی (بنیانگذار گلوری) و میهمانان منتخب در کلاب‌هاوس گلوری دارید، گزینه مربوط را در فرم زیر انتخاب نموده و پس از پرداخت هزینه تست، با تمرین روی متن تست،‌ خود را آماده نمایید. با انتخاب گزینه مربوط، امکان آپلود فایل صدا وجود نخواهد داشت و تست به‌صورت زنده (real-time) در روز معین، معمولا پنج شنبه شب ها ساعت ۹ شب برگزار خواهد شد. نتایج تست زنده کلاب‌هاوس نیز همان روز، درست پس از اتمام تست از طریق همین سایت، بخش نتایج تست، با وارد کردن ایمیل‌تان قابل جست‌وجو و مشاهده است.

لینک کلاب گلوری در کلاب هاوس (‌با کلیک بر روی لینک، کلاب گلوری را در کلاب هاوس دنبال کنید)

۱۷- برای تست گویندگی، شرایط سنی خاصی مطرح نیست و متقاضی صرفا می بتیست توانایی خواندن و نوشتن داشته باشد و نابینا نباشد.

نکته مهم:

در صورت تمایل و بروز مشکل در روند ثبت نام در سایت، پیشنهاد می کنیم  تمامی مراحل ثبت نام تست گویندگی اعم از پر کردن فرم، ضبط و ارسال صدا و … را از طریق بات تلگرامی گلوری براحتی و سرعت انجام دهید.

لینک بات تلگرامی گلوری:  لینک  ( روی لینک بزنید)

—-

نحوه پرداخت هزینه تست از ایران:

بسیار ساده و سریع است. با همان کارت های بانکی ایران پرداخت می کنید و لزوما نیازی به داشتن رمزارز از قبل و یا آشنایی با رمز ارزها نیست. دیدین ویدیوی راهنمای پرداخت، تنها ۴ دقیقه زمان لازم دارد. لطفا با زدن بر دکمه راهنمای پرداخت که در زیر آمده، ویدیوی آموزشی را با دقت مشاهده نمایید…

دلیل انتخاب روش رمز ارز مطمئن از طرف گلوری، مشکلات موجود برای داشتن حساب بانکی در ایران است و این تنها راه مطمئن انجام آن است، هیج جای نگرانی نیست!

پرداخت هزینه تست فقط از طریق پرداخت با رمز ارز تِتِر (USDT) به سادگی ( بدون قابلیت ردیابی شما در ایران) قابل انجام است

که از ایران و با کارت های بانکی شتاب از طریق هر صرافی آنلاین مجاز رمزارز مانند :

https://wallet.ir/

https://exnovin.net/

https://ok-ex.io/

https://abantether.com/

و هر سایت دیگری که خودتان تمایل دارید…

ویا در صورت فعال بودن در حوزه رمزارزها با والت های شخصی خود در بایننس، کوینکس، کوکوین، بایبیت و …

و یا مراجعه حضوری به صرافی های سراسر کشور و یا از طریق دوستانتان در هرکجای ایران و دنیا براحتی قابل انجام است.

از جمله مزایای دیگر پرداخت با رمز ارز، امنیت و حفظ حریم خصوصی و مخفی بودن تراکنش و ثبت نام شما در ایران، با توجه به تولید کیف پول های موقت چند ساعته از جانب ماست.

راهنمای ویدیوی و متنی کامل و گام به گام ثبت نام در صرافی رمزارز و پرداخت به گلوری:

قبل از دیدن ویدیو لازم بذکر است که مراحل پرداخت بسیار ساده است و نیازی به شناخت و فعال بودن در حوزه رمز ارز ندارد.

مراحل پرداخت بطور خلاصه :

۱. پرکردن فرم

۲. دریافت آدرس کیف پول رمز ارزی ما

۳. رفتن به سایت های صرافی رمزارز و خرید تتر با کارت های بانکی کشور ( اگر از قبل در این حوزه فعال هستین نیازی به این قسمت نیست )

۴. ارسال تتر به کیف پول رمز ارزی ما

لطفا حتما این ویدیوی کوتاه را مشاهده کنید و طبق مراحل ساده گفته شده انجام دهید :

مهم : برای صحیح پیش رفتن کلیه موارد در سایت ما و نمایش دادن بخش ایجاد کیف پول و پرداخت، لطفا از vpn و مرورگر های Firefox و یا Chrome استفاده کنید. در غیر اینصورت ممکن است در برخی مرورگر ها با مشکل ایجاد و نمایش کیف پول از طرف ما مواجه شوید.
توجه : اگر به هر دلیل در باز کردن سایت صرافی اشاره شده در فایل ویدیوی راهنما، با مشکل مواجه شدید، از صرافی دیگری که در لیست صرافی ها معرفی شده یا هر صرافی دیگر به دلخواه خود اقدام نماییید. برای گلوری نام صرافی هیچ تفاوتی ندارد و این ویدیوی راهنما صرفا بعنوان نمونه برای آشنایی با نحوه خرید و ارسال رمز ارز ضبط شده است.

راهنمای مختصر (برای افراد آشنا به رمزارزها) برای پرداخت:

برای پرداخت USDT (تتر)،  با ثبت نام و لاگین در یکی از سایت های ارائه شده و یا از هر صرافی رمزارز دیگر، ا پس از زدن دکمه ارسال در انتهای همین صفحه ، مقدار USDT داده شده را کپی نموده و در قسمت مقدار یکی از سایت های صرافی وارد نمایید .  سپس با پیش رفتن در فرایند خرید تِتِر از شما آدرس کیف پول یا همان Wallet ID می خواهد که برای آن دوباره به صفحه درگاه گلوری برگشته و اینبار آدرس کیف پول گلوری جهت پرداخت را که کُدی طولانیست با زدن دکمه «کپی کردن آدرس» کنارش، کپی نموده و در بخش آدرس کیف پول درخواستی در آن صرافی وارد نمایید. در صورت پرسیدن انتخاب شبکه انتقال، شبکه TRC20 را انتخاب نمایید تا خرید شما به آدرس کیف پول ما واریز گردد . پس از تکمیل فرایند خرید به همان صفحه درگاه گلوری که ۲ ساعت مهلت پرداخت داده بود برگردید و زدن دکمه «مبلغ را پرداخت کردم» منتظر تغییر حالت صفحه به پرداخت موفق شوید. توجه داشته باشید که برای انجام روند پرداخت از سایت ها یا صرافی ها، تا ۲ ساعت مهلت پرداخت با آدرس کیف پول ارائه شده از طرف ما را دارید، پس از گذشت ۲ ساعت آن والت آیدی (آدرس کیف پ.ل ما) معتبر نبوده و با زدن دکمه retry  باید دوباره والت آیدی ( آدرس کیف پول) جدید را برای پرداخت دریافت نمایید. چند دقیقه پس از پرداخت موفق ، بصورت اتوماتیک ثبت نام شما در سایت گلوری تکمیل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به تست می‌توانید به صفحه پرسش‌های متداول تست در منوی تست گویندگی سایت مراجعه نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

(با آرزوی موفقیت در تست)

فرم ثبت‌نام در آزمون سراسری صدای گلوری

توجه: (پس از پر کردن فرم، در صورت عدم اتصال به صفحه پرداخت، با فیلترشکن وارد شده و امتحان کنید)